• Свеж
Браник Трим компатибилен со 2006 година- Фолксваген зајак gti фронт, десен патник црно

Браник Трим компатибилен со 2006 година- Фолксваген зајак gti фронт, десен патник црно

DEN 354.88

Од стоката
Достапно е за нарачката

Специфичноста на производот Продадена : Продадена индивидуално, со цел/финиш : Блектернчанж Дел Број : 1 K0807718egru, VW1047104 REPLACES OE Број : 1 K08077718 EGRUREPLACES PARTSLING PARTSLING PARTESLING : VW1047104 WARRANTY : 1-годишна неограничена мерка за гаранција од највисокиот квалитет, за да се соберат вашите највисоки опции за ваша опција и во ваша опција и во In Expents Број на броеви : VW1047104. и потреби за одржување-производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел. 4-врати, седан, за модели со дупка за миење на фаровите, 2005-2008 Jetta 2.5 4-врата, седан, за модели со дупка за миење садови2005-2009 Jetta GLI, седан, за модели со дупка за миење садови за миење садови2005-2006, 2009-2010 Jetta Tdi 4-врата, седан, за модели со мијалник за миење садови за миење садови2010 Jetta TDI Cup Edition 4-врата, седан, за модели со мијалник за миење садови2006 jetta Value Edition 4-Door, Sedan, за модели со мијалник за миење садови 2007-2010 Jetta Wolfsburg Edition Edition 4-Door, Sedan, For Models With Headlight Washer Hole2005 Jetta (submodel : GL, GL TDI, GLS, GLS TDI) 4-Door, Sedan, For Models With Headlight Washer Hole2008-2010 Jetta (submodel : S, SE, SEL) 4-врата, седан, за модели со дупка за миење на фаровите, 2009-2010 Jetta (подмодел : Comfortline, Highline, Trendline) 4-врата, седан, за модели со дупки за миење на фаровите2006-2008 Зајак 2,5 за модели со мијалник за миење садови2008-2009 Зајак S За модели со дупка за миење на фаровите2009 зајак (подмодел : Comfortline, Trendline) за модели со дупка за миење на фаровите го заменува бројот на ОЕ : 1 K0807718 IGRU. Заменува број на делови : VW1047104. Број на размена на дел : 1 K0807718egru, VW1047104. Fits Select : 2007 VOLKSWAGEN JETTA WOLFSBURG 2006 VOLKSWAGEN JETTA TDI LEATHER 2010 VOLKSWAGEN JETTA SE/SEL 2009 VOLKSWAGEN JETTA S 2006-2009 VOLKSWAGEN RABBIT 2005 VOLKSWAGEN JETTA 2.5 2008 VOLKSWAGEN GLI SE/SEL 2006-2007 VOLKSWAGEN NEW GTI 2008-2009 VOLKSWAGEN GTI and more - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Куче Хелиос Нерѓосувачки Челик, Најлон, Полиестер, Руно И Мрежа Скорпија Одење Куче И Мачка Темперамент, Жолта, Л

Кучето Хелиос "Скорпион" Спортски Ремен За Кучиња Со Слободен Дострел со Високи Перформанси има Двослој

DEN 234.88