• Свеж
Дизајн на Мајкл Грејвс Оз Високо боросиликат стакло квадратен сад за складирање на храна со индиго гумен заптивка

Дизајн на Мајкл Грејвс Оз Високо боросиликат стакло квадратен сад за складирање на храна со индиго гумен заптивка

DEN 639.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Чист заштеда на живот кога станува збор за правење оброци за работната недела и складирање на леви пренапони. Никогаш повеќе не грижете се за неуредните излевања во вашиот ручек. Со дебели стаклени wallsидови и трајна гумена заптивка, изградена е силна за да трае едноставно притиснете на сите четири јазичиња за заклучување и престо. Вашата храна е запечатена сè додека не сте подготвени да копате. Јасниот сад го олеснува гледањето што сте зачувале внатре под кој било агол. Контејнерите се ставаат за да заштедат скапоцен простор на кабинетот. Извадете го капакот и садот е безбеден за рерна до 560 степени Целзиусови. Гумената заптивка е отстранлива за да можете лесно да го измиете секое индивидуално парче. Димензиите на артикалот може да се разликуваат малку заради уникатната природа на производот. Бојата и финишот исто така може да се разликуваат од прикажаните слики како резултат на разликите во екраните на мониторот. Не се вклучени реквизити и додатоци.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Кул мачки живеат тука фраза животни и инсекти графичка уметност црна врамена уметничка печатена wallидна уметност

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 319.84

Студио Винвуд Студио Цвето и ботаничка wallидна уметност платно го отпечати „руменилото сон“ домашен декор, 15 10

Карактеристики : Предмет : Флорална и ботаничка хонорална декор стил : Glamcolor : Pink, White Shape : Правоаголник : П�

DEN 0.33

Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, злато сечење на прирабница, се вклопува во 1985 година- Понтијак Firebird

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на вис�

DEN 5759.68