• Свеж
Бебе мултифункционално топло меко текстура со 2-слој затемнето од подигната точка за спиење

Бебе мултифункционално топло меко текстура со 2-слој затемнето од подигната точка за спиење

DEN 3.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Описот е одличен за возења со автомобили, да се користи во шетач, време на стомакот, мама и бебешки прицврстување, или користете како игра за игра. Изработено на нетоксичен материјал за ткаенини со слабо точки што го прави безбедност на нежната бебешка кожа. може да го искористи за да се загрее на софа, кревет, итн. Подигната точка на точката е симпатична и модерна. Тоа е одличен подарок за вас да го споделите со вашите пријатели. Спецификација : Боја : Како што покажуваат сликите. : ткаенина со затемнување. Користете го ова бебе ќебе за замав, време на стомакот, излети на шетачи или возења со автомобили за новороденчиња. Ова ќебе исто така може да се искористи за да се загрее за возрасните кога е на софа, кревет, итн. Совршено за бебиња во семејство, предучилишно, дневно центри или додека сте во движење. Дизајнот на Dimple Dot е стилски, остар и ќе го подобри кој било дел од гардеробата на вашето бебе. Користете го ова бебе ќебе за замав, време на стомакот, излети на шетачи или возења со автомобили за новороденчиња.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Детска Капа За Кофа За Мали Деца, Летен Цртан Филм Диносаурус Печатење Краток Обод Заштита Од Сонце Рибарска Капа

Детска Капа За Кофа За Мали Деца, Летен Цртан Филм Диносаурус Печати Краток Обод Заштита Од Сонце Рибарс

DEN 211.04

Женски Спортски Тренинг Блузи Про Фитнес Спорт Рашири Со Долги ракави Брзо Сушење Компресија Маици Бела ХХХЛ

Ве молиме, љубезно забележавте дека оваа ставка ја продаваат продавачи од трети страни од пазарот На Џо�

DEN 1.67