• Свеж
20 14 Едноставно Дејзи Ноќта на вештерките Критри полиестерски акцент перница, лушпа од шега 1

20 14 Едноставно Дејзи Ноќта на вештерките Критри полиестерски акцент перница, лушпа од шега 1

DEN 719.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Создадете празнична и забавна атмосфера во вашиот дом оваа сезона на Ноќта на вештерките со нашата Simply Daisy 20 "x 14 " Scallion Ноќта на вештерките за Ноќта на вештерките на вештерките на вештерките, акцент перница од колекцијата на вештерки. Оваа перница ќе додаде забава и стил на вашиот кревет, софа или фотелја! Оваа декоративна перница е отпечатена од обете страни и е направена со мека, издржлива надворешност на полиестер, и совршено исполнета со надолна алтернатива за јасен изглед и удобно искуство со седење. Тој е зашиен затворен со раб на нож и може лесно да се исчисти или да се исчисти. Мека вртена полиестерска надворешност. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Faux down. Зашиено затворање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Трговска марка ликовна уметност Пладост Канвас уметност од Мајкл Бланшет Фотографија Бела мат, црна рамка

Ова подготвено за виси, измешано уметничко дело има шарени есенски дрвја и облачно сино небо што се рефл

DEN 719.84