• Свеж
Падот Заштеди Се Занимава

Падот Заштеди Се Занимава

DEN 175.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Женски Секојдневен, Секси И Модерен Летен Цветен Сплит Здолниште На Плажа со Висок Струк. Сезона : Зима /Aut/Пролет : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далииматеријал : Полиестерстил : Секојдневен,Моден Должина : Редовен Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женско Здолниште. Големина : С Големина. : Мали САД : 4 Половината : 69см/27.17 "Колк : 96см/37.80" Должина : 83см/32.68 " Големина : М Големина. : СРЕДЕН САД : 6 Половината : 74см/29.13 "Колк : 101см/39.76" Должина : 84см/33.07 " Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 Половината : 79см/31.10 "Колк : 106см/41.73" Должина : 85см/33.46 " Големина : XL Големина. : X-Големи САД : 10 Половината : 84cm/33.07 "Колк : 111cm/43.70" Должина : 86cm/33.86 " Големина : 2xl Големина. : 2 X-Големи САД : 12 Половината : 89cm/35.04 "Колк : 116cm/45.67" Должина : 87cm/34.25 " Големина : 3xl Големина. : 3 X-Големи САД : 14 Половината : 94cm/37.01 "Колк : 121cm/47.64" Должина : 88cm/34.65 " Дизајн : лесна ткаенина за дишење со истегнување за удобност. Ткаенина : Истегнете, тенка, но мека и удобна за носење. Карактеристики : Висок струк, миди здолниште, макси здолниште,есенско здолниште, плисирано здолниште. Прилики : Секојдневен, дневен, одмор, плажа, излети, патувања итн. Перење : препорачано Миење Раце, перење во машина, не белење, миење заедно со слични бои.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.