• Свеж
Добро Ткаени 5' 7 ' Кафеав Надворешен Килим

Добро Ткаени 5' 7 ' Кафеав Надворешен Килим

DEN 1277.60

Од стоката
Достапно е за нарачката

Комбинацијата на живописни и живи, неутрални и природни бои со современи преодни обрасци Во Колекцијата Медуза носи квалитет и креативна флексибилност на внатрешните дизајни на надворешните простори. Купот со рамно ткаење од 100% полипропилен е заштитен ОД УВ И отпорен на МУВЛА и мувла. Предивото е отпорно на дамки и избледување и лесно се чисти како и да се исклучи, што ја прави оваа колекција совршена за простори со голем сообраќај и во затворени простории и надвор. Рамен куп се вклопува под вратите и мебелот. Фрли слободен предиво. Карактеристики висока отпорност на тешки надворешни услови соesетиката на затворен килим. Исчистете, исчистете со правосмукалка и исплакнете килим со градинарско црево, по можност преку шина за да помогнете да се исцеди водата, темелно сушејќи пред да ја замените. Погоден за сите поставки на просторијата, вклучувајќи дворови, палуби и базени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Воздухоплов На Дозвола Fall Женски Дуксери Женска Боја Стоечка Јака Ревер Спортски Џемпер Сет Пилинг Врвови Жени

✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿�

DEN 2.00