• Свеж
eczipvz Женски Чевли Чизми Топли Чевли Средна Чувајте Пета Жени Стадо Високи Модни Лизгачки Снежни Чизми женски Чизми Женски Снежни Чизми

eczipvz Женски Чевли Чизми Топли Чевли Средна Чувајте Пета Жени Стадо Високи Модни Лизгачки Снежни Чизми женски Чизми Женски

DEN 767.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Чизми Топли Чевли Средна Чувајте Пета Жени Стадо Високи Модни Лизгачки Снежни Чизми женски чизми Женски Снежни Чизми Стил : Круг. Пол : Жени/Девојче. Пета Висок Стил : Плоштад. должина : 26см/10.23". Чевли Пета Висока : 3см/1.18". Сезона : Пролет, Aut, Зима. Висина на платформата : 1см/0,39". Ве молиме известете ни многу можно за вашето барање за да можеме да ви помогнеме со вашите специфични потреби. Секогаш сме среќни да помогнеме секаде каде што е можно. Горниот Материјал : Стадо. Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Типот На Стапалото. Зголемете Високо : НЕ. Единствен Материјал : Гума. Материјал За Влошка : Краток Кадифен. Метод На Затворање : Лизгање. Пакет : 1 Пар Чевли (Не Вклучувајќи Кутија За Чевли). Материјал : Краток Кадифен. обем : 38см/14.96". ЗАБЕЛЕШКА : Различни Компјутери Ги Прикажуваат Боите Поинаку, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведеното . Соодветни Сцени : Отворено/Секојдневно/Забава/Плажа/Работа/Одмор. Стил : Секојдневен, Мода 1.Висококвалитетен Материјал, удобен и Мек,Го Намалува Стресот На Зглобовите,го зајакнува и Тонизира,го подобрува Држењето на Телото. 1322.Совет Дизајн Стилски, Поглед, Личност, Имаме Повеќе Големини Дизајн На Боја За Вас И Вашите Семејство Или Љубовник Или Пријатели Изберете. 1323.Погоден за Одење На Отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и Други Прилики, Цврста И Стилска боја.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Маичка за машка фустан редовно одговара на деловна кошула памучна кошула со цврста кошула Оксфорд за мажи

Детали за производот Оваа кошула во Оксфорд се издвојува со својот мек дизајн, како и со висок квалитет �

DEN 1.00