• Свеж
Машки Летен Еднобоен Тркалезен Врат Без Ракави Лабав Спортски Резервоар

Машки Летен Еднобоен Тркалезен Врат Без Ракави Лабав Спортски Резервоар

DEN 0.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Добредојдовте во нашата продавница, се надевам дека ќе може да има среќен шопинг патување!!!. Се надевам дека нашиот производ ќе ги исполни вашите очекувања. Ако имате какви било прашања, можете да ни кажете и ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Карактеристики : 100% Сосема Нов. Тип На Ставка : Маица. Пол : Мажи. Тип На Шема : Цврст. Материјал : Памук, Полиестер. Големина : S/M/L/XL/XXL/XXXL. Боја : Сина,Бела,Сива,Црна,флуоресцентна зелена,Зелена, Портокалова. Пакетот Вклучува : . 1*Маица. Забелешка : . 1 : Внимание : ве молиме дозволете грешка во мерењето од 1-2 см, проверете ја вашата големина пред да ја купите . 2 : Целата големина е азиска големина, а не американска / Европска големина, ќе има 1-2 големина помала. 3 : одрекување Од Боја : Поради поставките на мониторот и дефиницијата на пикселот на мониторот, не можеме да гарантираме дека бојата што ја гледате ќе биде точна од вистинската боја на производот. 4 : Предложете Рачно / Машинско Перење Ладна Вода, Не Исушете Ја, Не Сушете, Не Избелувајте. *Цврст. *Без ракави. *Мода.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

2. Кт Брилијантен Круг Намалување Природен Перидот 14к Бело Злато Пасијанс Со Акценти три-камен прстен големина 10.25

Нашата колекција Клара Пучи е безвременско искуство каде се испреплетуваат класичната убавина и брили�

DEN 10671.68

Sprifallbaby Жени Чипка Долна Облека Во Собата Цветни Везови Долна Жица Градник + Егзотични Гаќички Летна Долна Облека

Женски Чипка Долна Облека Во Собата Цветни Вез Долна Жица Градник И Егзотични Гаќи Гаќи 2 Парче Долна Об�

DEN 319.84

1- Карат Т.Г.В. КУШИОН КАТ СВЕТСКИ БЛАН ТОПАЗ И КАРАТ Т.В. Тркалезен дијамант 10kt бело злато овална врска прстен

Бидете трендсетер за додатоци за забави со овој волшебна миабела небо сина топаз дијамантска овална вр�

DEN 2.00