• Свеж
Mosiee Одговара На Оригиналната Опрема Idler Макара Во Собата Gx20286 Gx20287 Gx20286A

Mosiee Одговара На Оригиналната Опрема Idler Макара Во Собата Gx20286 Gx20287 Gx20286A

DEN 3.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Опис : *Сосема нов и висок квалитет.* Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба .*Одговара На Оригинална Опрема Idler Макара ВО Собата GX20286/GX20287-GX20286 A*Оригинална Опрема Idler Макара во Собата #GX20286 #GX20287-GX20286 A*овој сет од две макари во мирување одговара на многу модели. Gx20286 мери 2 7/8 "надворешен дијаметар, 5/8" внатрешен дијаметар и 7/16" широк. Gx20287 мери 3 3/8 "надворешен дијаметар, 5/8" внатрешен дијаметар и 1" широк.Спецификација : Боја : како што покажува сликата материјал : Пластичниот Пакет вклучува : 2*Безделничење : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Совршени функции, ви даваат прекрасно искуство. Секој клиент може да ужива 30 дена наплата или замена за Оштетени/Квалитетни Проблеми. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви го решиме. Одговара На Оригиналната Опрема Idler Макара Во Собата Gx20286/Gx20287/Gx20286 A.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Компатибилен Со Oneplus N Телефон Случај, Апстракт 6 - Та Генерација Случај Мажите Жени, Флексибилни Силиконски Шок-Отпорен

[Врвен Квалитет] Изработен од висококвалитетен силиконски материјал, овој случај нуди удобно држење.Ме�

DEN 3.33