• Свеж
Кингстон Месинг ЦЦ 3 8 ФИП 3 8 Од Комп Четвртина Свртете Агол Стоп Вентил, Мат Црна

Кингстон Месинг ЦЦ 3 8 ФИП 3 8 Од Комп Четвртина Свртете Агол Стоп Вентил, Мат Црна

DEN 1.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Кингстон Месинг затворачките вентили се произведени според највисоките стандарди за квалитет кои нудат сигурни перформанси и супериорен квалитет со исклучителна вредност. Изградени да траат со лесно отстранлива рачка, овие вентили се дизајнирани да бидат без истекување со различни завршетоци кои се отпорни на корозија и покажуваат префинет изглед. Користете за да ја исклучите водата на изворот. Цврста месинг конструкција. Анти-заплени нерѓосувачки челик топката шема вентил. 3/8" ФИП х 3/8 " О.д. компресија. Операција со четвртина вртење. Премиер заврши крст рачка. Вклучен е топол и ладен индекс.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.