• Свеж
Класична Куќа За Птици во кингсјард Со Чувар На Прдатор, Куќа За Гледање Чикади Од Сина Птица, Кралско Сино

Класична Куќа За Птици во кингсјард Со Чувар На Прдатор, Куќа За Гледање Чикади Од Сина Птица, Кралско Сино

DEN 3.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Класична Куќа За Птици кингсјард-Изработена од издржлив Бор Од Нов Зеланд и измерена 5,7"x7"x11, 7", оваа кутија за гнездење е дизајнирана да привлече сини птици, врнежи и кокошки. Со внимателни отвори за воздух, вашите пријатели со пердуви ќе уживаат во пријатна средина. Чистењето и гледањето птици се ветре со лесно отворен капак и јасен прозорец отпорен на пукнатини. Дополнителното продолжување на безбедноста обезбедува младите птици да останат безбедни од предатори. Влезна дупка од 1,5 инчи со штитник за предатори. Заштитете ги вашите птици за гнездење од топло време. Вградени дупки за вентилација. Отворете го страничниот панел за лесно чистење. измерено 5,7 " х7 "х11, 7".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Студио Бактон Студио Амара со модерна крема ткаенина од средниот век и темно кафеава столица за јадење со 2 парчиња дрво

Балансирајте воздух на елеганција во вашиот дом со софистицираниот, но живописен стол за јадење Амара...

DEN 3311.84

Флеш Мебел Комерцијални Одделение 31.5 Плоштад Сребрен Метал Внатрешна-Надворешна Маса Поставена Со Столчиња За Магацинот

Ги гледате овие шарени комплети за метални маси се повеќе и повеќе и со добра причина, тие се прекрасни, �

DEN 7711.84