• Свеж
Компанијата Сребрен фармерки Ко. Women'sенски дечко со средно издигнување тенок фармерки на нозете, големини на половината 24-36

Компанијата Сребрен фармерки Ко. Women'sенски дечко со средно издигнување тенок фармерки на нозете, големини на половината 24-36

DEN 575.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Сребрен фармерки Ко. Дечко со средни тенок фармерки за нозе - лежерен фит, момчето е поудобна алтернатива за вашите омилени слаби фармерки. Се одликува со среден пораст со совршени пропорции од пред-назад. Плус, тој е дизајниран со опуштено вклопување низ колкот и бутот за лесна привлечност. Големина нагоре или надолу за порелаксиран или слаб изглед. Тенок фармерки со нозе со темно миење на индиго. Висок тексас тексас со голема флексибилност и мекост. 9.25 '' Среден пораст. Стајлинг со 5 џеб со поштенски мува и затворање на копчињата. Отворање на нозете од 12 ''. Моделирани во големина 26 и 27 '' inseam; Мерења на моделот : Висина 5'9.5 '', биста 32 '' колк 35,5 '', половината 25 ''.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Соларна Енергија Банка Пренослив Полнач Безжичен Соларен Панел Надворешна Батерија 5V ДВОЈНА USB LED Фенерче ЗА IOS & Android

Параметри : Влез : 5 V / 1А Излез : 5 V / 2 X1 A Големина : 1477418mm нето тежина : 230g Моќност на соларниот панел : едине�

DEN 799.84