• Свеж
Идораван Кардигани За Жени Расчистување Пролетни Жени Цврсти Канцелариски Палта Со Долги Ракави Кардигани Одговараат На Врвови Со Долги Јакни

Идораван Кардигани За Жени Расчистување Пролетни Жени Цврсти Канцелариски Палта Со Долги Ракави Кардигани Одговараат На Врвови

DEN 1.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ви требаше кардиган за да ги фрлите рамената на работа или да одите на одмор.Овој Секојдневен основен тенок кардиган за жени Од Идораван е совршен задолжителен за секојдневно носење, многу класичен и никогаш застарен.Овој Женски Кардиган Со Копче Надолу со вграден дизајн кој ја вкусува вашата фигура, класична цврста боја и плетена за уникатен стил, ќе се чувствувате сигурни и удобни во овој отворен преден кардиган.Натпревар со резервоари за модни култури, секојдневни Маици, класични Фармерки, хеланки, панталони, мали фустани и така натаму. И овој лабав џемпер со отворен фронт е погоден и за секојдневни прилики и за свечени настани. Совршен за лежење низ куќата или носење како улична облека. Исто така, може да биде секојдневен и модерен со многу elementsетски елементи. Вие сте еден во милион и така е и овој симпатичен кардиган!Секојдневно направено подобро : ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме најдобар можен квалитет, вклопување и удобност. Материјал : Полиестер. Грижа : Машинско Перење. Земја На Потекло : Увезени. Затворање : Отворено предно затворање. Деколте : Пресврт. Ракави : Долг Ракав. Карактеристики : Тенок Фит, V врат, копче надолу напред, затворање на копчиња, долг ракав, џемпер кардиган, одличен квалитет,вклопување,Блиско, но удобно вклопување со лесно движење, Лесно и меко предиво. Обичен Отворен преден кардиган За Жени Од Идораван.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Инктастична Симпатична Мрзливост Ја Сакам Мојата Џиџи И Зелени Лисја Подарок Бебе Момче Или Бебе Девојка Боди

Вашето малечко ќе сака да виси наоколу во Овие Слатки Мрзливи Ги Сакам Моите Џиџи Со Зелени Лисја Ползав

DEN 255.84

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Полномоќна плажа крајбрежна пејзаж ноќна небо галаксија соstвездие, 20, дизајн од Дора Артемиади

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

DEN 2.00