• Свеж
Матри Вкупно Резултати Значи Сребрена Маска 200мл 6,8 мл

Матри Вкупно Резултати Значи Сребрена Маска 200мл 6,8 мл

DEN 1.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Матрица Вкупно Резултати Значи Сребрена Маска 200мл / 6,8 мл маска за коса која го неутрализира и подобрува посакуваниот тон на боја Ги Осветлува и исфрла несаканите жолти тонови во руса коса Додава прекрасни сребрени тонови на платина косата станува сива Во зачудувачка сребрена коса Збогатена со прогресивна технологија која дава можност за тонирање на посакуваниот ефект Напојувана со високо депонирање концентрирани бои Длабоки услови и поправки оштетувањето од косата третирана во боја Остава чувство на коса свилен мазен Освежувачки, Ориентален и дрвенест мирис остава да се чувствувате кул и самоуверено. Идеален за различни прилики. Мирис кој е широко прифатен. Тоа е лесен, освежувачки и може да се применува често. Мирисајте за да трае подолго. Клучни Придобивки : Прилагодливо тонирање. Третманот со длабоко кондиционирање ја остава косата свиленкаста мазна. Поправки штета од боја третирање на косата. Високо депонирање концентрирани бои. Ги подобрува русокосите и сивите. Неутрализира жолти тонови во руса коса. Како Да Се Користи : по користење На Вкупните Резултати Толку Сребрен Шампон., носејќи соодветни ракавици, нанесете на влажна коса и исчешлајте ја за рамномерна распределба. Избегнувајте ја областа на скалпот и оставете да делува 3-5 минути во зависност од саканата неутрализација. 3 минути за суптилна неутрализација, 5 минути за максимална неутрализација. Исплакнете. Мерка на претпазливост : не се препорачува да ја користите маската секој ден поради нејзината високо пигментирана формула.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Трговска марка ликовна уметност „Греј и сребрена старо Батерсеа достигна„ Канвас уметност “од Вистлер

Уметник : Whistlersubject : Пејзажапелатива : Традиционално производство Тип : Галерија обвиткано платно Арттис

DEN 253.76