• Свеж
Акио-Розова ВОДООТПОРНА ЛЕД Стап, Поставки За Светлина, 2- Осветленост На Градиентот, Розова, USB Батерија На Полнење, 5-Часовно Полнење, Вклучува Ремен За Зглоб, Држач,

Акио-Розова ВОДООТПОРНА ЛЕД Стап, Поставки За Светлина, 2- Осветленост На Градиентот, Розова, USB Батерија На Полнење, 5-Часовно

DEN 3.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Стапчето ВОДЕНО Од Акио му дава светлина на вашиот живот! Кога го дизајниравме ЛЕД Стапчето, се погриживме да го осветли секој аспект во животот за личноста која никогаш не сака да го нарече ноќ. Без разлика дали го засилувате напливот на адреналин во вашето ноќно време поминете низ соседството, ставајќи ги светлата на мобилните телефони да се засрамат додека се лулате до вашиот омилен бенд или раскажувате уште една приказна за духови под ѕвездите, ЛЕД Стапчето е вашиот придружник во пресекот на темнината. АКИО ЛЕД Стапчето е ПРЕДВОДЕНА светлина на ПОЛНЕЊЕ што може да се користи за внатрешна и надворешна употреба. Тоа е мултифункционална алатка која може да се користи за патување, фенерче, светло за плакарот, СОС трепкачко светло, фотографија и може да се пофали со 5-часовно траење на литиумската батерија. Развиено за амбициозната личност во движење, ЛЕД Стапчето е водоотпорно, лесно за носење, не е тешко и нуди различни нивоа на осветленост за секое сценарио во кое може да бидете. Одлично за тркачи, мажи на отворено, светло за плакарот, забави, концерти и музички фестивали. ЛЕД Стапчето може да се носи рачно и вклучува лесен за прицврстување на ременот за зглоб, осигурувајќи дека нема да го испуштите за време на активна употреба или во движење. Основата за стоење ви овозможува да го потпрете стапчето исправено, за употреба на биро, маса или мантија. Магнетниот клип ЗА ЛЕПИЛО ОД 3 МЕТРИ го претвора ЛЕД Стапчето во факел за да го осветли вашиот ходник, плакар или просторија. СРЕБРЕНО ЛЕД Стапче, микро-УСБ кабел за полнење, ремен за зглоб со притискање, 3м леплива лента, магнетно стапче, стоечка основа. 12 во. (30см) х 1ин. (2 см), 200 Лумени, 2,5 w, 3,7 V 2000mah Литиумска Батерија, 3-часовно време на полнење, алуминиумска обвивка, Топло И Злато, Злато, Топло И сос поставки за претходно поставено светло, продолжен допир за осветленост на градиентот. АКИО Акио - Розова ВОДООТПОРНА ЛЕД Стап, 4 Поставки За Светло, 2-100% Осветленост На Градиентот, Розова, УСБ Батерија на Полнење, 5-Часовно Полнење, Вклучува Ремен За Зглоб, Држач, 3м Леплив Магнетски Клип.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Време на празник Прелитни предводени светла за промена на бојата, вештачко новогодишно елка на Кенеди, 7,5 '

Време на одмор Целосната и бујна 7,5 'предосветлена вештачка новогодишна елка на Кенеди е совршен додато�

DEN 0.67