• Свеж
2pk Sonic Alert SB200SS Sonic Boom Travel Alarm часовник со супер шејкер

2pk Sonic Alert SB200SS Sonic Boom Travel Alarm часовник со супер шејкер

DEN 1.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Sonic Alert Sonic Boom Travel Alarm часовник со Super Shaker е одличен часовник за тревога во кревет, како и лесен за патнички часовник. Истражува уникатен, екстра-гладен двоен аларм и за спиење и за будење. Се одликува со голем дисплеј со затемнување од 5 нивоа и моќен шејкер за кревет што им овозможува на другите да спијат додека се будите на вибрациите. Добро спијте со доверба да знаете дека ќе се разбудите навреме. 2pk Sonic Alert SB200 SS Sonic Boom Travel Alarm часовник со супер шејкер : аларм со екстра глава 113d B со прилагодлив тон и волумен. Избирање на време на сноз од 1 минута - 30 минути. Избирање на времетраење на алармот од 1 минута - 59 минути. 12-/24-часовно време формати. Двоен аларм. Резервната копија на батеријата ќе ги врати поставките за време и аларм до 1 недела. Зелената технологија користи 60 проценти помалку енергија. Функција за затемнување на 5 нивоа. Вклучува кабел за напојување и вибрирачка единица за вибрирач на супер шејкер. 1-годишна гаранција за слабиот изобилство на Sonic Alert.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.