• Свеж
DesignArt „Затвори на главата на фармата куќа Липизан“, печатење на природно бор дрво

DesignArt „Затвори на главата на фармата куќа Липизан“, печатење на природно бор дрво

DEN 479.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Оваа оригинална животна уметност од дрво се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простори. Користејќи супериорен квалитет 6 бои UV мастило ,. Обезбедување импресивен и уникатен дизајн за вашата канцеларија или дом во модерни, како и традиционални ентериери . Природните сорти на жито на секоја табла на дрво создаваат навистина оригинална дрвена уметност што ја прави фокусна точка на секоја просторија . Секое парче дрво wallид Уметноста е 100% рачно изработена во Канада на природно борово дрво со мастило со високо квалитетно отпорно високо квалитетно .. Достапно во 3 различни големини : 20x15, 40x30, 32x24. - Ориентација : хоризонтална. - Предмет : Тип на животни : Вуд wallид уметност, ликовна уметност, дрво ликовна уметност, печатење на плакета. - Пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси. - Материјал : Направено со 100% природно бор дрво. - Стил : фарма куќа. - Број на парчиња : 1. - Големина : Среден, голем, мал. - Боја : Бела 100% рачно изработена во Канада на природно бор дрво. Користење на мастило со највисок квалитет што нема да избледи со текот на времето. Пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Мевотех Мк Суспензија Стабилизатор Бар Линк Комплет Одговара изберете: 1993 - ФОРД РЕНЏЕР, 1991 - ФОРД ЕКСПЛОРЕР

ДИЗАЈНИРАНИ за РЕЗЕРВНИОТ ПАЗАР – деловите на шасијата Мевотех се дизајнирани за вклопување, форма и ф�

DEN 3.00

3д Макспајдер За Сите Временски Услови Прилагодено Одговара На Товарниот Лагер за Серијата Бмв Седан 2006-2011, Серија КАГУ

ЗА разлика од традиционалните подни душеци со големи тежини, комерцијалниот гумен изглед; 3д макспајако

DEN 911.68