• Свеж
Нерѓосувачки Челик Полиран Четкан Крос-Крос Дизајн Гребен Раб Бенд, Достапен Во Повеќе Големини

Нерѓосувачки Челик Полиран Четкан Крос-Крос Дизајн Гребен Раб Бенд, Достапен Во Повеќе Големини

DEN 3.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овој импресивен широк опсег од 7 мм е изграден од издржлив нерѓосувачки челик. Украсен со атрактивни вкрстени ознаки и гребени рабови оваа лента трепери со четкана завршница. Оваа лента е достапна во големина на прст 9.5.Метална Тежина : 7,58 Грама Накит Тип : Моден Стил : Крст-крст Свадбен Накит Заврши : Четкан Пол : Унисекс Метал : Нерѓосувачки Челик Метална Боја : Ширина на Бела Лента : 7мринг Големина : 9,5< 2мм Дебел Раб Вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Кина Примарен Челик Нерѓосувачки Челик Полиран/Четкан Вкрстен Дизајн 7мм Раб Бенд.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Sulpell Industries розова кафеава крпеница Апстрактна геометриска мрежа платно wallидна уметност, 36, дизајн од Мери Патинијан

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

DEN 565.92

Цветање современи флорали Апстрактна графичка уметност џет црна врамена уметничка печатена wallидна уметност

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

DEN 2601.60