• Свеж
Краток ракав за маж со кратки ракави на Wrangler, големина S-5XL

Краток ракав за маж со кратки ракави на Wrangler, големина S-5XL

DEN 287.68

Од стоката
Достапно е за нарачката

Кратка кошула на Wrangler Men's Christ Reloch, големини S-5xlalways изгледаат најдобро во оваа машка кратка ракав западна кошула од Wrangler. Спарен со фармерки и лесно истрошена или неоткриена, оваа кошула од памучна мешавина е загарантирана да привлече внимание. Детализирање како копчињата за инспирирани од западно и предните џебови ја прават оваа кошула дефинитивно омилено. Редовно вклопување. Затворање на Западен стил. Мешавина од удобност од памук : 55% памук, 45% се повторуваат полиестер. Стил # 112315465.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

20-9508-00-Нсф Собранието Фарови Лево Возачот ЛХ Халоген за ЏИП ЧИРОКИ Одговара изберете: ЏИП ЧИРОКИ ТРАИЛХОК

Пакет Вклучуваатстик Собрание На Халогени Фарови Од Левата Страна За Џип Чироки 20142015 Модели х 1итем Опи�

DEN 1599.84

Изградено Каскадно Шише Со Вода Од Нерѓосувачки Челик од 16 Унци со Капак Отпорен на Истекување, флоз, Зелена Боја

ИЗОЛИРАНА : конструкцијата со двојни ѕидови, запечатена со вакуум ги одржува пијалоците ладни до 24 часа

DEN 2.67