• Свеж
Ournourneуни колекција женски џеел мулти -каиш покриени со петици на петици сандали

Ournourneуни колекција женски џеел мулти -каиш покриени со петици на петици сандали

DEN 716.64

Од стоката
Достапно е за нарачката

Сандалите на платформата Jaell од колекцијата Journee ќе ве направат starвезда на шоуто со нивната луксузна веганска кожа, дизајн на текстуриран материјал, мулти-лента и отворено тркалезно пети. Подготвената нога ќе биде сигурна работа да се чувствува удобно и поддржано. За да го одржите тоа едноставно за вас, нивното затворање на лизгање ќе ги направи лесни за преземање и исклучување. Висина на пета : 3 1/2-инчен. Тип на пета : Платформа. Висина на платформата : 1-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Тип на каиш : Мулти -стрип. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

DesignArt 'корални гребени риби со тиркизен океан спирален' наутички и крајбрежен принт на природно бор дрво

Оваа оригинална уметност од дрво од плажа се вклопува и во рустични декори, како и во современи простори

DEN 911.84