• Свеж
Левмја Женски Фустан Без Ракави Женски Без Ракави V-Вратот Ретро Висок Половината Одлуки Фустан

Левмја Женски Фустан Без Ракави Женски Без Ракави V-Вратот Ретро Висок Половината Одлуки Фустан

DEN 297.44

Од стоката
Достапно е за нарачката

Женски Без Ракави V-Вратот Ретро Висок Половината Одлуки Фустанкарактеристики : 1. Карактеристики : Краток Ракав, Еднобојна Боја секојдневно, моден стил.2.Мека ткаенина што дише обезбедува исклучителна удобност и издржливост.3.Повод : Секојдневен, Роденден,Состанок,Забава,за работа, домашен Одмор и многу повеќе.4. Материјал : памучна бомба мека и удобна5.Содржина на пакетот : 1 х Женски Фустан Сезона : сите сезони пол : Женска Пригода : мода,Роденден,Запознавање,Забава, Материјал : полиестерстил : мода,секојдневен, свечен_ Материјал : женски секојдневни фустани, полиестер, мека, лесна ткаенина, удобна и за носење цел ден, совршена за цела сезона. ●Дизајн : дизајнот на деталите за високиот струк на ременот за самоврзување целосно ја покажува шармантната линија на половината. прекрасните испакнатини и лелеавиот раб го прават симпатичен и elegant.It е совршена должина за истрошување и работи добро за девојчиња со облини. Добра покриеност на градите и не покажува премногу деколте. Невидливо затворање на патент на грбот за подобро да ја заштитите кожата. ●Колокација : секојдневниот фустан за жени лесно може да се совпадне со капа,високи потпетици или сандали. Тоа е прекрасен и симпатичен макси фустан на плажа во вашиот плакар. Долг ветробран или јакна може да се совпаднат воumn и зима за да се комплетира стилски слоевит изглед. ●Прилика : Совршена кратка должина, таа е над должината на коленото, соодветно покажете ги вашите убави нозе но, не премногу, што го прави овој каузален фустан погоден за различни места - свечен, датира, свадба, бритдеј, коктел, забава, клуб, вечера, ноќно излегување, плажа, одмор, одмор и секојдневно носење. ●Инструкции за перење : машина за перење, миење раце ладно, сушење на воздух.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ноќта на вештерките Печати Долги Ракави Кошули За Жени Дозвола Повик Екипажот Вратот Лабава Опремени Врвови

Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини во слики или опис.Сезона : Есенски Зимски Отпечатоци К

DEN 319.84

1.62 кт плоштад смарагд сече природен лондон син топаз 18к розово злато годишнина ангажман камен прстен големина 8.5

Клара пучи дизајнер накит изработен во Сад направено да трае цел живот, совршено за секоја пригода, вклу

DEN 2.33

Реконструирано Оем Алуминиумско Алуминиумско Тркало, Обработено И Темно Јаглен Металик, Одговара - КАДИЛАК ХТ4

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

DEN 2.00

асдоклхк Долна Облека за Мажи, Машка Танга Долна Облека Беспрекорна Ниско-Пораст Брзо Сушење Мраз Свила Долна Облека

Машка Танга Долна Облека Беспрекорна Низок Пораст Секси Брзо Сушење Мраз Свила Долна ОБЛЕКА ЗАБЕЛЕШКА :

DEN 3.00

Binwwede Бебе Новороденче Ромпер, Круг Вратот Долг Ракав Срце Шема Комбинезон Еластична Манжетна Боди Облека

Бебе Новороденче Ромпер, Круг Вратот Долг Ракав Срце Шема Комбинезон Еластична Манжетна Боди Облека...

DEN 190.24