• Свеж
Женски Обични Памучни Ленени Панталони Еластична Половината Летни Заострени Панталони Фенер Харем Панталони Широки Панталони Со Џебови

Женски Обични Памучни Ленени Панталони Еластична Половината Летни Заострени Панталони Фенер Харем Панталони Широки Панталони

DEN 1.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Добредојдовте во БУЛ. продавница, ви посакувам среќен шопинг . Нашите производи се произведуваат во нашата сопствена фабрика со различни стилови. ✮Ние нудиме различни попусти,и ние нудиме 30-дневна гаранција за квалитет✮. ве молиме бидете сигурни да поставите нарачка✮. ✮Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте ме, тоа е наша чест да ви служи✮. НЕКОЈ ПРАША. П : дали квалитетот на облеката е како што е опишано? . О : Да, ако производот што го добивате не е како што е опишано, ние сме подготвени да ви дадеме целосна наплата. . П : Како да ја изберете големината? . О : Почитувана Кралица, проверете ја нашата табела со големини, предлагаме да купите една две големини поголема. Благодарам . Мравки изработени од висококвалитетна ткаенина за брзо сушење со меко истегнување. Про-кожа, еластична издржлива, ја олеснува целосната и многу удобна за носење. ✿. Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас благодарам! ● Материјал : Памучна Постелнина. Еластични широки панталони за нозе за жени Еластични женски памучни ленени палацо Панталони Одлично чувство за допир,лесен, допир на кожата, дише, супер мек. ●Модерни и Удобни : нашите широки панталони за нозе за жени се дизајнирани да обезбедат совршена комбинација на стил и удобност. Изработени од висококвалитетна ленена ткаенина, овие панталони дишат, лесни и удобни за носење во текот на целиот ден. Широкиот дизајн на нозете додава трендовски допир на вашата облека, додека еластичниот појас обезбедува сигурно и удобно вклопување. Разноврсен Стил : Овие памучни ленени панталони за жени можат да бидат облечени нагоре или надолу, што ги прави разноврсен додаток во вашата гардероба. Тие можат да се носат како секојдневни панталони за жени, бохо панталони, панталони на плажа, па дури и како работни панталони. Опуштеното вклопување и широкиот дизајн на нозете ги прават совршени за секоја пригода. ●Лесен и Дише : Изработени Од висококвалитетна ленена ткаенина, овие панталони се совршени за лето. Тие се лесни и дишат, одржувајќи ве ладни и удобни во топло време. Ленената ткаенина е исто така лесна за нега и може да се пере во машина за лесно одржување. ●Известување за големина : Почитувана Кралица, ние сме азиски големина, помала од нормалната големина, затоа предлагаме да купите Големина Нагоре. Ви благодариме и убав ден! Ве молиме погледнете ја табелата со големини на левата слика за соодветната големина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Градници За Маици За Жени Тркачки Грб Беспрекорна Удобност Плус Големина Долна Облека Предно Затворање Памук беж 80

Htnbot Маица Градници За Жени Racerback Беспрекорна Удобност Плус Големина Долна Облека Пред Затворање Памук б

DEN 0.67