• Свеж
Артверс Цитати Фау Скапоцен Камен Истражуваат Сон Откријте Цитат Перница-Фау Лен Големи

Артверс Цитати Фау Скапоцен Камен Истражуваат Сон Откријте Цитат Перница-Фау Лен Големи

DEN 500.64

Од стоката
Достапно е за нарачката

Вештачки Скапоцен Камен Истражуваат Сон Откријте Цитат. Двострано Печатење-Текстура поли" Вештачки Лен " материјал со скриен патент и вметнување. Од вашата трпезарија до влезот, до вашата спална соба или дневна соба, овој разноврсен килим може да оди каде било во вашата куќа. Украсен со комплементарни уметнички дела, овој шик дизајн совршено ќе одговара на вкусот на вашиот дом. Покријте = Машинско Перење Одделно Во Ладна Вода - Нежен Циклус-Благ Детергент - Не Избелувајте - Исушете Го Сувото Ниско; Вметнете = Место Чисто / Суво Чисто Само Вештачки Скапоцен Камен Истражуваат Сон Откријте Цитат. Двострано печатење-Текстура поли "Вештачки Лен" материјал со скриен патент и вметнување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Кул мачки живеат тука фраза животни и инсекти графичка уметност црна врамена уметничка печатена wallидна уметност

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 319.84