• Свеж
Seachoice Тип II Делукс Прилагодливи Брод Елек w Зграби Рачка, Светло Жолта И Црвена, Млади, 50-Фунти

Seachoice Тип II Делукс Прилагодливи Брод Елек w Зграби Рачка, Светло Жолта И Црвена, Млади, 50-Фунти

DEN 383.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овој елек има ткаенина од ткаенина од 200 негирачи и е обложен со материјал за флотација од пена. Светло жолтата и црвената школка обезбедува зголемена видливост за да им помогне на надзорните возрасни лица да ги следат младите во овој елек. Овој Тип Ii Делукс Детски Елек има три прилагодливи ремени со токи напред.Овој Елек Со Големина На Младост е дизајниран за младо момче со тежина од 50 до 90 килограми, и со гради со димензии од 25 до 29 инчи.Морскиот избор е посветен на испорака на квалитетни морски додатоци и делови за замена НА ОЕМ за да ги задоволи љубителите на риболов, пловење и водни спортови ширум светот. Морскиот избор го водат и чамци, нудејќи широка линија на производи, додека останува прифатлива. USCG Тип II Делукс Детски Елек се вклопува безбедно и обезбедува извонредна пловност. Фатете ја рачката на врвот на елекот за да го подигнете детето што го носи овој елек. 200-негирач оксфорд ткаенина школка е наредени со пена флотација материјал. Светло жолта и црвена школка обезбедува зголемена видливост за да им помогне на надзорот на возрасните да ги следат младите. Три прилагодливи ремени со токи напред. Елек со големина на младост е дизајниран за поединец со тежина од 50 до 90 килограми. Производителот дел број 50-86120.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Eufy_cam Рефлектор 2, 2K, 2-Насочен Аудио, Хард Жичен, Водоотпорен, Без Такси, IP Мрежа, Wifi, Безбедност, Дома, Крпа За Чистење

Овој пакет вклучува Бесплатна Приказна за Заштеда микрофибер крпа за чистење Можете Да испуштитево Сек

DEN 2.67