• Свеж
Фангаза Нови Жени Платно Мокасини Чевли Станови Оксфорд Мода Секојдневен Лизга НА ПАТИКИ НАС

Фангаза Нови Жени Платно Мокасини Чевли Станови Оксфорд Мода Секојдневен Лизга НА ПАТИКИ НАС

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Опис : . Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Пол : Жени Жена, Дами Дама, Девојки, Жени . Тип На Шема : Маргаритка Печатење, Лесен, Удобен. Боја : Бела, Црвена, Сина, Црна, Жолта (По Избор). Големина : 35, 36 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Горниот Материјал : Платно. Надворешен Материјал : Пластика. Тип На Пета : Рамен. Прицврстување : Чипка Нагоре. Тип На Прст : Кружен Прст. Висина На Цевката : Низок Врв. Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зима. Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Спорт, Трчање, Пешачење. Карактеристики : . 1. Женско лизгање на чевли кои нудат елегантна и модерна силуета, но сепак нудат лесно вклучување и исклучување. На врвот со убав слој платно за печатење маргаритка. 2. Лесен дизајн со повеќе секојдневен стил. Опуштеното вклопување и издржливиот ѓон ги прават лизгање на чевли што им се потребни на жените во нивната гардероба. 3. Издржливиот пластичен надворешен ѓон нуди доволно флексибилност и безбедност. Одлично лизгање за активности во затворени простории и на отворено. Содржина На Пакетот : . 1 Пар Чевли (други Додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Рамен женски мокасин со врвки украсени, лизгачки затворач, затворен кружен прст, лесни, цврсти удобни мокасини, домашни чевли за одење. Удобност : мекиот платно горен и лесен пријатен ѓон ќе ве направи удобно во секојдневното носење, дајте им на нозете доволно поддршка на секој чекор. Прилика : овој стилски платнен костум за чевли за дома, пешачење, шопинг, улица, забава, канцеларија, секојдневно носење на отворено. Овој мокасин можете да го спарите со фармерки, панталони за одмор, фустани, тексас,итн. Одлично за носење во лето, fall, пролет. Женски Мокасини Станови Ниска Пета Лизга На Платно Чипка Обувки Затворени Пети Удобност Слајдови Одење Чевли.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Инктастик На Кого му Е Потребен Дедо мраз Кога Имам Подарок За Дедо Бебе Момче Или Девојче Боди Со Долги Ракави

Премести се, Дедо мраз Заменет си Кому Му Треба Дедо Мраз Кога Имам Дедо Ползавец Со Долги Ракави, соврше

DEN 255.84

Богатствата на каролина BB1266CNL Шаховска Табла Вар Зелена Јорки Јоркишир Териер Керамичко Ноќно Светло, 6x4x3

Богатствата на каролина BB1266 CNL Шаховска Табла Вар Зелена Јорки Јоркишир Териер Керамичка Ноќна Светлин�

DEN 2.33

Зимски снежни врнежи ноќта боро дрво празнична фотографија млаз црна врамена уметничка печатена wallидна уметност

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

DEN 615.84

Жени Обични Трендовски Цветни Пеперутки Печатени Пуловер Долги Ракави Копчиња Лабава Блуза Врвови Јуниори

①Прилика Дозвола За Облека За Девојки Овој обичен пуловер дуксер е идеален избор во вашата есенска зим�

DEN 319.84