• Свеж
Дебеломер Покрива Врежан Предниот И Задниот Мопар Црна завршница сребрена ch Одговара изберете: 2015-КРАЈСЛЕР ЛИМИТЕД

Дебеломер Покрива Врежан Предниот И Задниот Мопар Црна завршница сребрена ch Одговара изберете: 2015-КРАЈСЛЕР ЛИМИТЕД

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Комплет Од 4 Мгп Дебеломер Опфаќа 32023смопбк, Врежан Преден И Заден : Мопар, Финиш На Црн Прав, Сребрени Знаци **Ви треба помош за наоѓање на вистинскиот модел на капакот на дебеломер за вашето возило? Кликнете Овде Барате поисплатлив начин за облекување на сопирачките? Уморни сте од пребојување на дебеломер? Не гледај понатаму! МГП е вашето решение. Гордо произведен Со алуминиум од воздушна класа Т-6061, секој капак на дебеломер е заварен ЗА цврстина, обложен во прав за издржливост и вклучува патентиран систем за прицврстување од нерѓосувачки челик. Карактеристиките вклучуваат значително намалување на прашината на сопирачките и дисипација на топлината на сопирачките. Секој сет е дизајниран специјално за дебеломер на сопирачките за да обезбеди соодветно поставување. Не се потребни лепила, ленти или модификации на дебеломер. Типичното време за инсталација е еден час од почеток до крај. Комплет Од 4 Мгп Дебеломер Опфаќа 32023смопбк, Врежан Преден и Заден Дел : Мопар, Финиш На Црн Прав, Сребрени Ликови : Гордо дизајнирани и произведени. Изграден од 6061-т6 воздушен алуминиум. Патентираниот систем за прицврстување ги одржува вашите капаци безбедни. Секој сет е дизајниран специјално за дебеломер на сопирачките за да обезбеди соодветно поставување. Карактеристиките вклучуваат значително намалување на прашината на сопирачките и дисипација на топлината на сопирачките. Не се потребни лепила, ленти или модификации на дебеломер. Завршница обложена со прав за долготраен стил. Цпу врежани ликови кои никогаш нема да изгребат. Изберете од повеќе бои и завршетоци. Типичното време на инсталација е 1 час од почеток до крај. Одговара Изберете : 2015-2017 КРАЈСЛЕР 200 ОГРАНИЧЕН и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.