• Свеж
Каролини Богатства 8146PW Птица-Пеликан Декоративни Платно Ткаенина Перница, 14Hx14W, повеќебојни

Каролини Богатства 8146PW Птица-Пеликан Декоративни Платно Ткаенина Перница, 14Hx14W, повеќебојни

DEN 447.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Каролини Богатства 8146 PW1414 Птица - Пеликан Декоративни Платно Ткаенина Перница, 14 Hx14 W, разнобојни Птица-Пеликан Декоративни Платно Ткаенина Перница. Додадете боја во вашата еднобојна спална соба, дневна соба, мебел за внатрешен двор или надворешен простор за седење со нашите уметнички дела во целосна боја надворешни перници. Секоја перница мери Приближно и се мери Од аголот до спротивниот агол на перницата. 100% Полиестер Ткаенина Платно Перница Измама со полиестер перница форма исполнет со пена. Оваа перница е направена од каролини Богатства нов надворешен материјал и може да се користи внатре или на отворено. Измамата и формата на перницата се вклучени и двете направени во САД. Измамната ткаенина е ткаена за да ја направи отпорна на вода и сепак да биде мека на допир. Машина за перење и многу издржлив. Сите овие перници се направени рачно и може малку да се разликуваат по големина. Отпорна На Вода Целосна Боја Обоена Ткаенина, Вклучува форма на покривка и Перница,Ткаенина Отпорна на Мувла, Отпорна На Дамки Од Полиестер, Отпорна На Бледнее.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Xmarks Бебе Деца Девојки Осип Чувар На Долги Ракави Костим За Капење Поштенски Еден Костим За Капење 1-Години Девојки UPF 50+

Спецификација : Материјал : Полиестерген : Бебиња Тип На Шема : Сезона На Печатење : Четири Seasons SizeAgeLength(cm /

DEN 527.84

Плус Големина Блузи За Жени Женски V-Вратот Краток Ракав Графички Отпечатоци Дами Блузи Лабава Кошули За Жени Жолта

KSCYKKKD Плус Големина Блузи За Жени Женски VВратот Краток Ракав Графички Отпечатоци Дами Блузи Лабава Кошу

DEN 2.00