• Свеж
Санта Моника Челзи Цврст Килим За Тркач, Таупе, 2 ' 3 11'

Санта Моника Челзи Цврст Килим За Тркач, Таупе, 2 ' 3 11'

DEN 1.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат. Редовно вакуумирајте (по можност еден без шипки за тепање) и исчистете го местото; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на килим; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот. Рустикално-Шик Област Килими.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Дизајнарт Апстрактна Ретро Геометриска Шема Јас Модерен Комплет За Покривање На Јорган Од Средината На Векот

Овој елегантен апстрактен дизајн на креветот е направен со 100% полиестер без брчки од микрофибер, гарант

DEN 1999.84

Ликовна Уметност Со заштитен знак Дендробиум На Орхидејата На Задниот Реј Платнена Уметност Од Берт Маерс

Уметник : Берт Маерс Предмет : Стил На Живот : Модерен И Современ Тип На Производ : Уметност Завиткана Во Г

DEN 399.84