• Свеж
Златна Полна Месечина Во Текот На Ноќта Неврамен Плоштад Платно Ѕид Уметничка Галерија Завиткајте Модерен Домашен Декор За Дневна Соба, Спална Соба, Канцеларија

Златна Полна Месечина Во Текот На Ноќта Неврамен Плоштад Платно Ѕид Уметничка Галерија Завиткајте Модерен Домашен Декор За Дневна

DEN 3.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ние сме професионален производител на украси, специјализиран за висококвалитетно платно, мурал и висечка уметност на ѕидот на постерот. Ние користиме индустриски стандардни мастила за да обезбедиме нашите производи да ги задржат своите оригинални квалитети. Нашата висококвалитетна врамена платнена уметност е отпечатена со користење на индустриско стандардно мастило. Нашите стилски сорти нудат бројни различни опции за совршено комплементарно поставување. Неверојатен Подарок : Нашиот Модерен домашен Декор платно ѕидна уметност делува како совршен подарок за семејството, пријателите и најблиските. Ние се грижиме за различни вкусови, така што наоѓањето привлечна уметност е лесен процес. Нашата уметност дури делува како одличен празничен подарок; зошто да не подарите убаво парче За Божиќ или Денот на Мајката. Нашите платнени отпечатоци се цврсто испружени на дрвените рамки. Металната кука е прикачена на дрвената лента. Ова апстрактно уметничко дело е подготвено за закачување. Size : 8×8inch(20×20cm)10×10inch(25×25cm)12×12inch(30×30cm)16×16inch(40×40cm)20×20inch(50×50cm)24×24inch(60×60cm)28×28inch(70×70cm). Пакет Вклучени : 1 х Ѕид Арт1 х Додатоци. Забелешка : Необликуваните Опции не ја вклучуваат рамката и додатоците. Дебела 1,5" длабочина . Материјал : Уметник-одделение Платно . Одлично за внатрешен дисплеј во секоја просторија . Платната се печатат и раширени во САД од професионалци . Висококвалитетно печатено платно испружено и споено до издржливи рамки отпорни на смалување . Сите Производи се произведени и испорачани од САД . Упатства за нега : Се препорачува Редовно чистење со бришење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ступел Индустрии Пчела Нашиот Гостин Добредојде Игра На Зборови Виолетова Куќа Цвеќиња, 13, Дизајн Од Емили Кромвел

Сите наши ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат

DEN 583.84