• Свеж
Кочница Мајстор Цилиндар-Компатибилен со-Чеви Експрес 2006

Кочница Мајстор Цилиндар-Компатибилен со-Чеви Експрес 2006

DEN 1072.96

Од стоката
Достапно е за нарачката

Главен Цилиндар За сопирачки - Компатибилен со 2003 - 2007 Шеви Експрес 2500ноте : Создаден : Вклучен е резервоар од 37 мм : Содржина На Пакетот : Вклучен Е Хардвер За Монтирање На Главниот Цилиндар : Вклучен Е Носензор : Да Карактеристики : - Конструиран за да одговара на материјалот за леење на оригиналниот дел и да обезбеди слични перформанси - Сите гумени компоненти се изработени од висококвалитетно соединение НА ЕПДМ за течност за сопирачките на база на гликол-100% Ново-Изработени Целосно од нови материјали, а Не за да се обезбеди највисок квалитет И безбедност - Направени За Да Се Исполнат Ригорозните меѓународни стандарди на сае компатибилни со Или одговара : Забелешка : 8.500 Или 8.600 Фунти. Гвв - 2003-2004 Шеви Експрес 2500ноте : 8.600 Фунти. GVW-2005-2006 Chevy Експрес 2500 Note : - 2007 Chevy Експрес 2500fits Години : 2003 2004 2005 2006 2007 Преглед Опис На Производот За Да Се Обезбеди Соодветно Вклопување. 2003 2004 2005 2006 2007. Кочница Мајстор Цилиндар.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Frcolor Beadsglass Прозрачна Лабава Круг Сјај Светилки Изработка Кристални Топки Камења Шарм Diyjewer Декорација Очила Темно

Описr r.ова е збир НА самостојни лабави монистра, изработени од врвни материјали за издржлива употреба М�

DEN 239.84

Каролини Богатства Цк2494дс Божиќни Светла Ших Цу Кутре Сече Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12х16, разнобојни

Каролини Богатства ЦК2494ДС1216 Божиќни Светла Ших Цу Кученце Сече Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12х16, разн�

DEN 382.40