• Свеж
Старечки Панталони Странично Отворено Затворање На Лентата За Прицврстување Висока Еластичност Лесно Се Ставаат Мажи Гаќи За Болница

Старечки Панталони Странично Отворено Затворање На Лентата За Прицврстување Висока Еластичност Лесно Се Ставаат Мажи Гаќи За

DEN 319.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Лесен За Носење и Соблекување Болна Облека Машки Боксерски Гаќички Фрактура Постоперативна Рехабилитација Нега Фрактура На Карлицата Парализа Во Кревет Опис : краткиот абење на нега со меки карактеристики и дизајнот на затворање на лентата за прицврстување не само што обезбедуваат максимална удобност при секојдневно носење или вршење услуги за нега во болница, туку и не и штетат на вашата кожа.Апсолутно дека добрата пропустливост на воздухот и меката текстура гарантираат дека краткото доење е еластично, дише и ќе ве одржува ладни и comfortable.It изработен е од памучен материјал.Постојат 5 големини може да се изберат ОД М, Л, XL, 2 XL, 3 XL.овој краток медицински сестри е погоден за секојдневно носење, медицинска масажа, болница.Име на предметот : Нега Панталони Материјал : Памучни Карактеристики : Лабава, Затворање На Лентата За Прицврстување, Удобни Детали За Големината : Големина : М, Обем на Половината : 64см-80см/25.2"-31.5", Должина На Панталоните : 31см/12.2", Обем На Стапалото : 48см/18.9"-39.8", Тежина : 47.5-62,5 Кг (Прибл.) Големина : Л, Обем На Половината : 70см-88см/27,6 " -34,6", Должина На Панталоните : 31см/12,2", Обем На Стапалото : 52см/20,5 " -41,7", Тежина : 60-70КГ (Прибл.) Големина : XL, Обем На Половината : 77cm-94cm/30.3 " -37", Должина На Панталоните : 31cm/12.2", Обем На Стапалото : 56cm/22 " -43.7", Тежина : 65-75 KG (Прибл.) Големина : 2 XL, Обем На Половината : 84cm-100cm/33.1 " -39.4", Должина На Панталоните : 31cm/12.2", Обем На Стапалото : 60cm/23.6 " -45.7", Тежина : 70-80 KG (Прибл.) Големина : 3 XL, Обем На Половината : 90cm-110cm/35.4 " -43.3", Должина На Панталоните : 31cm/12.2", Обем На Стапалото : 64cm/25.2 " -11", Тежина : 75-90 KG (Прибл.) Забелешки : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини и изберете ја вистинската големина.Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Пакетот Вклучува : 1 х Нега Панталони Облека, Чевли И Додатоци Машка Машка Облека Долна облека боксери. Панталони За Нега Лабава, Затворање На Лента За Прицврстување, Удобно. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини, прочитајте внимателно, можете да ја најдете во нашите слики или опис. Внимание : Нега На Облека : машина за перење И Миење Раце. Мека ткаенина за удобен женски допир,Совршена за пролет, лето, fall, зима. Супер мека, еластична и лесна, лесно може да се облекуваат или да се облекуваат.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.