• Свеж
Плоштад За Етериа Мус Мувла Од Нерѓосувачки Челик Торта Прстен Мус Машина Торта Мувла Десерт Прстен Пециво Мувла Алатка За Печење

Плоштад За Етериа Мус Мувла Од Нерѓосувачки Челик Торта Прстен Мус Машина Торта Мувла Десерт Прстен Пециво Мувла Алатка За Печење

DEN 1.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Опис r. r.производот е квадратна мус прстен мувла, која е изработена од премиум нерѓосувачки челик. Тоа е за правење торта, нелеплива и лесна за складирање. Можете да направите која било големина на торта што ја сакате. Тоа е совршен калап ЗА самостојно готвење, печење, торта од мус, пециво итн.R. r. Карактеристикиr. r. - Боја : Сребрена.р. - Материјал : нерѓосувачки челик.Р. - Големина : Прибл. 15х15х5 см.р. - Изработен од врвен нерѓосувачки челик, висока температура, отпорен на корозија, не е лесно деформиран, еднократно, долг работен век.р. - Совршена мувла ЗА самостојно готвење, печење, торта од мус, пециво итн. р. - Создадете почисто сечење во тестото или пецивото и лесно подигнете го без лепење.р. - Мазна површина, чиста и санитарна.-може да се користи за сечење тесто за колачиња, фондан, овошје, леб, сендвичи, сирење или занаетчиска глина.р. - Топол Совет : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, ја следи осветленоста, рачното мерење и сл., може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка. Искрено се надевам дека ќе можете да разберете! Благодарам! 1 х торта мувла. Изработен од врвен нерѓосувачки челик, висока температура, отпорен на корозија, не е лесно деформиран, еднократно, долг работен век. Совршен калап ЗА самостојно готвење, печење, торта од мус, пециво итн. Создадете почисто сечење во тестото или пецивото и лесно подигнете го без лепење. Мазна површина, чиста и санитарна. Може да се користи за сечење тесто за колачиња, фондан, овошје, леб, сендвичи, сирење или занаетчиска глина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Суета Саем Зрачна Колекција Женска Удобност Истегнете Гаќички Со Високо Сечење, Пакување, Големини С-5ХЛ

Нашата Суета Саем Зрачна Колекција Удобност Истегнете гаќички со Висок Крој карактеристики крајна тка�

DEN 175.68

Дизајнарт Апстрактна Ретро Геометриска Шема Јас Модерен Комплет За Покривање На Јорган Од Средината На Векот

Овој елегантен апстрактен дизајн на креветот е направен со 100% полиестер без брчки од микрофибер, гарант

DEN 1999.84

Плакарот слугинката 28002-12 2-ниво Бела Смола Ѕид Решетката За Соби и Плакари, лесно да се соберат, Возрасни Употреба

Плакарот 12", 2 Ниво, Бел Епоксиден Обложен Челик, Ѕидна Решетка Тоа може да се инсталира на кабинетот врат

DEN 3519.84

Фурино Сврти-Н - Цевка Висока Крајна Маса Со Корпа За Отпадоци, Колумбија Орев Црна Темно Кафеава, Сет од 2

Создадете совршен простор во дневната соба со Висока маса Фурино Оваа маса од Високата класа ќе седи со�

DEN 647.36

Лунд Круг Свиткана Нерф Бар Одговара На Овен Одговара Овен Одговара на Овен избери: 1998-ДОЏ РАМ 1500, 1995-ДОЏ РАМ 2500

Категориите на производи вклучуваат : заштита На аспираторот, шипки за нерф, табли за трчање, навлаки за

DEN 2973.28