• Свеж
Бијаксми Машки Секојдневни Спортски Панталони, Маскирни Букви За Печатење Панталони За Спортски Панталони за Фитнес Во Теретана

Бијаксми Машки Секојдневни Спортски Панталони, Маскирни Букви За Печатење Панталони За Спортски Панталони за Фитнес Во Теретана

DEN 380.32

Од стоката
Достапно е за нарачката

Машки Секојдневни Спортски Панталони, Маскирни Букви Печатени Панталони За Спортски Панталони за Фитнес Во Теретана. Големина шема : . Големина(см)t t t t TTT T Должина : t101t Hip : t100пресврт : t66-97. L t Должина : t102t Hip : t102пресврт : t68-99. XL t Должина : t103t Hip : t104пресврт : t70-101. 2xl t Должина : t105t Hip : t108пресврт : t73-105. 3xl t Должина : t107t Hip : t112пресврт : t76-109. Големина (инч)t t t t t t t . М Т Должина : т39, 76 тип : т39, 37 пресврт : т25, 98-38, 19. L t Должина : t40. 16 t Hip : t40. 16 пресврт : t26. 77-38. 98. XL t Должина : t40, 55 t Hip : t40, 94 пресврт : t27, 56-39, 76. 2xl t Должина : t41,34 t Hip : t42, 52 пресврт : t28, 74-41, 34. 3xl t Должина : t42, 13 t Hip : t44, 09 пресврт : t29, 92-42, 91. Спецификации : . Материјал : Полиестер. Боја : Армиска Зелена, Црна Бела, Црвена. Големина : M/L/XL/XXL/XXXL. Содржина На Пакетот. 1 *Панталони висококвалитетен материјал : машките пот панталони се направени од полиестер, ткаенина погодна за кожата, мека, удобна и дише, апсорпција на влага и дренажа на пот и лесно се сушат. Карактеристики : маскирна и изглед на печатење букви, еластичен струк со врвка, слободно прилагодлив, дизајн на страничен џеб, широки панталони за суи. Прилика : Погоден За секојдневно носење, вежбање во теретана, трчање, кревање тегови, планинарење, пешачење и совпаѓање со Маици, јакни и долни делови. Преголема големина : M/L/XL/XXL/XXL. Погледнете ја табелата со големини за детали. Ве молиме купете според вашата вистинска бројка. Постојат три бои : армиска зелена, црно-бела и црвена. Пакетот вклучува : 1 * Спортски Панталони,машина за перење. Закачете се да се исуши. Не пеглајте и не избелувајте. Додадете неутрален детергент.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Дорман ЦС Спојка Роб Цилиндар За Специфични Модели На Тојота Одговара избери: 1976-ТОЈОТА ПИКАП, ТОЈОТА ХИ-ЛУКС

Спојката роб цилиндар протекување или дефект? Оваа директна замена е прецизно дизајнирана за да одгова�

DEN 3.00