• Свеж
Маирбеон Фрли Ќебе Мека Бушава Удобна Цврста Боја Меки Кариран Дизајн Топло Зимско Ќебе Домашна Постелнина За Студено Време

Маирбеон Фрли Ќебе Мека Бушава Удобна Цврста Боја Меки Кариран Дизајн Топло Зимско Ќебе Домашна Постелнина За Студено Време

DEN 399.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Опис : Лесно за перење, ова ќебе не исчезнува по миењето; дизајн со цврста боја, многу модерен и едноставен, многу мек и удобен.Дизајниран да биде совршен придружник без разлика дали гледате ТВ серија на каучот додека пиете чаша топло чоколадо или уживате во дополнителен слој топлина во кревет додека вие sleep.It изработен е од полиестерски материјал.Ова ќебе за фрлање е достапно во многу бои и 4 големини за да изберете from.It погоден е за кампување, патување, пешачење на отворено, канцеларија, дом и други прилики.Име на ставка : Фрли Ќебе Материјал : Полиестер Карактеристики : Удобен Допир, Мек, Чувајте Ја Топлината, Измијте Ги Деталите За Големината : Големина 100см Големина : 100см х 150см/39.37 "х 59.06" (Прибл.) Големина 160см Големина : 160см х 200см/62.99 "х 78.74" (Прибл.) Големина 180см Големина : 180см х 220см/70.87 "х 86.61" (Прибл.) Големина 200см Големина : 200см х 220см/78.74 "х 86.61" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Фрли Ќебе Лесно се мие, ова ќебе не бледне по миењето; дизајн во цврста боја, многу модерен и едноставен, многу мек и удобен. Дизајниран да биде совршен придружник без разлика дали гледате ТВ серија на каучот додека пиете чаша топло чоколадо или уживате во дополнителен слој топлина во кревет додека спиете. Изграден е од полиестерски материјал. Ова ќебе за фрлање е достапно во многу бои и 4 големини од кои можете да изберете. Погоден е за кампување, патување, пешачење на отворено, канцеларија, дом и други прилики.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Склопот на лежиштето на вратилото на погонската Оска Одговара изберете: ШЕВРОЛЕТ БЛЕЈЗЕР, 1995-ШЕВРОЛЕТ АСТРО

ЦИЛИНДРИЧНИТЕ Валчести Лежишта SKF се достапни во многу дизајни, серии и големини Тие се тешки лежишта ди

DEN 2124.80