• Свеж
Prinz Home сладок дом 16 16 тркалезен wallиден декор со метални зборови во црна боја

Prinz Home сладок дом 16 16 тркалезен wallиден декор со метални зборови во црна боја

DEN 222.24

Од стоката
Достапно е за нарачката

Направете ги вашите гости да се чувствуваат добредојдени со овој дом сладок дом 16 "x 16 " кружна wallидна плоча. Конструиран од еко-пријателски MDF со метални зборови на diecut, овој wallиден декор ќе биде поканувачки акцент парче за вашиот дом или совршен подарок за некој близок кој неодамна купи куќа. Прекрасно изработениот дизајн би бил одлично за секој рустикален, фарма или куќа за куќа. Сентиментален декор - Овој украсен wallиден декор е одлично инспиративно парче за додавање во вашата кујна, семејна соба, калница или влез. Рустикален и привлечен фармер - одличен декоративен акцент за секоја фарма, куќа, земја или рустикален декор; Прекрасно домаќинство или нов подарок за дома за семејство и пријатели. Измешајте дизајн на материјал - направен од еко -пријателски MDF и траен метал; Севкупните димензии на wallидната плакета се 16 "x 16" x.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Дуксери За Женски Обични Модни Хало-вен Печатени Пуловери Со Пуловер Со Врвки Со Долги Ракави Врвна Блуза Жолта М

67"Shoulder : 46cm / 18.31 "Рамо : 44см / 17.26"Sleeve : 68cm / 26.32"Sleeve : 63cm / 24.77"Length : 85cm / 33.32" Ракав : 63см / 24.BEBUTTON го следи трендот и �

DEN 351.84

Гроздобер Колекција На Јаболка Црно Украсено Дрво Врамено Со Двојно Матирање Музејски Уметнички Принт Со Наслов-Никси

Колекцијата На Гроздобер Јаболка претставува зачудувачко Црно Украсено Дрво 24х32 Врамено со Уметничко �

DEN 911.84

Комплет За Умирање Со Целосна Должина-Група А-Популарни Касети За Пушки Група А-Популарни Касети За Пушки

Овие два комплети за матрици се наменети за претовар на кутии со тесно грло и се состојат од Матрица Со Ц

DEN 1.67