• Свеж
Womenените чизми за патки чизми со два тона борба во борба со телесни чизми за дожд

Womenените чизми за патки чизми со два тона борба во борба со телесни чизми за дожд

DEN 1.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Стилски дизајн : Функционален, но сепак модерен дизајн, чизми за патки за жени водоотпорни може да се носат во многу прилики без да се изгуби чувство на мода. Можете да прилагодите колку цврсто чизмите за патки за жените се вклопуваат на врвот со затегнување или олабавување на страничните ленти. Прилагодливото вклопување и едно парче дизајн проверете дали дождот и снегот не влегуваат внатре. Овие чизми за дама патка се направени од висококвалитетна природна гума што нема да попушти кога ќе се протега. Нашите модни чизми за патки се погодни за долго време на отворено. Предноста е што единствениот е помек и удобен. Солиден гумен ѓон со текстура на дното за одличен зафат. 90% ПВЦ/10% увоз на памук ПВЦ гума со гума, мерки приближно 6,10 "од архивата платформа мери приближно 0,79". Не-лизгање, водоотпорен, издржлив, чувајте топло. Нашите чизми за патки жени се изработени од природна гума. Чизмите на патки не се штетни за луѓето. И боите се богати со стил за да изберете од . трајни водоотпорни материјали : модерни и функционални, функционални, Највисокиот дел е изработен од фланел, додека долниот дел од полиуретан и стопениот гумен ѓон се целосно водоотпорни, погодни за одење во дождови и снежни денови. Топла и мека ласкава волна од волна : Внатрешноста е целосно обложена со кадифен волна волна за сериозна топлина, додадена во мекиот перничен стапал, одржувајќи ги нозете удобни и топло во студеното зимско време. Трајни закопчувани чевли : Дебелите тркалезни ленти се крцкаат на предниот дел со помош на серија на цврсти, занишани склопени јамки, овозможувајќи ви да ја прилагодите вклопувањето за безбедно и ситно да ги вклопите нозете до вашите глуждови, без никаква непријатна олабавеност. Овие чизми за патки од возрасни, чизми за борба против дожд доаѓаат во различни бои, црна, морнарица сина, кафеава, тен, леопард отпечатоци, фуксија, розова, таупе, беж, приближно мерење на потпетицата Висина : 0,75 "Врвен обем на отворање : 13", Висина на вратилото : 9 ".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Трговска Марка Ликовна Уметност Направена Во Шпанија Град Кадиз ВТОРИ Платнена Уметност Од Филип Хугонард

Уметник : Филип Хугонардсубјект : Градски Пејзаж : Модерен И Современ Тип На Производ : Уметност Завиткан

DEN 2601.60

Среќна ханука сина менора шема празник графичка уметност џет црна врамена уметничка печатена wallидна уметност

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

DEN 2035.52