• Свеж
Miabellaен женски женски во форма на слатководни култивирани бисерни трокреветни редови еластична нараквица со монистра на Силвертон

Miabellaен женски женски во форма на слатководни култивирани бисерни трокреветни редови еластична нараквица со монистра на Силвертон

DEN 3.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Дајте елегантен подарок на вашиот пријател со оваа зачудувачка мијабела слатководна култивирана нараквица со троен ред на бисери со монистра на Силвертон. Изработено во бујно сребро сребро, има 69 бисери во форма на слатководни култури (6,5-7мм) извадени во три реда за класичен, но сепак премија изглед. Оваа нараквица за достојна подарок е совршен додаток на секоја колекција на накит. Ова прекрасно парче воодушевува со висока полска завршница и доаѓа со вграден еластичен за лесно прилагодување. Осветлете го денот на вашата пријателка кога ја подарите оваа прекрасна нараквица. Направено во сребро. Култивиран бисер на слатководни. Должина на нараквица : 7 инчи. Еластична нараквица со троен ред. Јуни Борден камен. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Опсесија женски камо ангажиран прстен кобалт и 14kt бело злато со полирани рабови и лукс удобност се вклопуваат

Природно, убавиот прстен за ангажман на камокамо од дабови дабови, е отпорен на абење, со голема јачина и

DEN 3.00

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Мајами Градска улична мрежа Апстрактна форма на блок инспирација, 16, дизајн од Дафне Полсели

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

DEN 0.33