• Свеж
Subrte Soft Rhombus во форма на декоративни плоштади за фрлање перници, 18 *18

Subrte Soft Rhombus во форма на декоративни плоштади за фрлање перници, 18 *18

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Веднаш воздигнете го секој кревет или ансамбл за седење во вашиот добро назначен дом со овој шармантен капаци за фрлање перници. Дизајнирано да одговара на повеќето стандардни големини на перници, можете да го наполнете со полифил, така што вашата перница ќе остане дебела и да ја задржи својата форма (оваа ставка не го вклучува вметнувањето). Нашата деликатна капа на перница е одличен начин да им дадете на вашите перници брзо освежување со ново покритие. Овој производ изработен од 100% микрофибер, може да се пофали со квадратна силуета со елегантна шема на ромб. Уште повеќе, ова покритие е без напор одржување, што е достапно за машина за перење. Клучни карактеристики [премиум ткаенина] направени од надградена 100% микрофибер ткаенина со шиење со голема густина, како меки како памучни производи додека имаат подолга издржливост. [Единствен дизајн] Невидливиот дизајн на патент го прави капакот за фрлање перници попривлечни и вашиот стил на домашен стил е поелегантен. [Целосна заштита] Ова покритие ви овозможува да ги одржувате перниците ослободени од прашина, грини, миленичиња и други алергени. Покрај тоа, цврсто ткаените влакна на капаците за фрлање перници спречуваат грини од прашина да се акумулираат на прво место . [Широка употреба] Единствената шема на ромб е дизајнирана и модерна, што е задолжително за кревет, кауч, стол, тросед, софа, софа итн . Применлива големина : 18 × 18 инчи . Спецификација Вид на затворање : патент. Вметнете вклучено : Бр. Детали за материјалот за покривање : 100% микрофибер. Пакет вклучуваат : 2 парчиња декоративни капаци на перници за фрлање плоштади. Известување 1. Бидејќи на различната резолуција на светло и различна компјутерска екранот, бојата прикажана на екранот може да биде малку поразлична од вистинската. 2. Нашиот производ не е вклучен вметнување или подлога за перница.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.