• Свеж
Клипови за коса лиценцирани со лиценца за коса

Клипови за коса лиценцирани со лиценца за коса

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Завршете го вашиот поглед на денот со кој било од овие унисекс шарени клипови за коса! 12 изглед, за 12 различни фризури и 12 различни начини да се изразите! Секој клип за коса има различна шема. Секој клип е опремен со лесна слика за прицврстување за без напор стилизирање на косата и дизајнирање. Клип за затворање на коса за коса. Лесен за користење. Метал со густа боја што не згаснува. Добро за сите типови на коса. Дизни замрзнат 2 дизајн. Пакетот содржи 12 клипови за коса Unisex.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Рам пикап Греј класичен тепих автомобили Драги, подни душеци, прилагодено вклопување за 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014,

GGBailey® Classic Car Mats мешаат гроздобер стил со модерна технологија и се изработени од автомобилска згаснувањ�

DEN 1536.00