• Свеж
UrnsDirect2u сребро n црна американска гордост за возрасни кремирање урн со токени

UrnsDirect2u сребро n црна американска гордост за возрасни кремирање урн со токени

DEN 1919.20

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ова е со една целосна големина на возрасна урна со капацитет од 210 кубни инчи и четири урни со големина на токени со капацитет од три кубни инчи. Urns Direct2u сребро n црна американска гордост за возрасни кремирање урн со 4 токени : возрасна урна е 10,25 "висока и 5,5" во дијаметар. Урните на токените се дијаметар од 2,25 "високи x 2". Рачно фрлени и насликани од квалификувани занаетчии. Увезени од Индија. Идеално за дома, Колумбиум, расејување или погребување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Круна АВТОМОБИЛСКИ Ј КАСЈ ПРЕДНА СОПИРАЧКА ДЕБЕЛОМЕР ПЕЧАТ Комплет Одговара: 1977-ЏИП ЧИРОКИ, 1984-ЏИП ГРАНД ВАГОНЕР

Круна АВТОМОБИЛСКИ ПРЕДНИ СОПИРАЧКИ ДЕБЕЛОМЕР ПЕЧАТ КОМПЛЕТ Круна Автомобилски J8126755 CASJ8126755 КОМПЛЕТ ПР�

DEN 2.33