• Свеж
Систем СБ-15 Тркала Црна 34 Мотоватор Гуми Може-Ам Командант Маверик Отпадник Outlander Бранител

Систем СБ-15 Тркала Црна 34 Мотоватор Гуми Може-Ам Командант Маверик Отпадник Outlander Бранител

DEN 2.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овој Комплет За Тркала И Гуми Вклучува : (4) Систем 3 Sb-7 Beadlock 15 X7 ATV/UTV Тркала - Мат Црна (4/137) 4+3 [15 S3-7536] (4) Efx Мотоватор (8ply) Радијални АТВ Гуми [34x9, 5-15] (1) Горила 10mm x 1.25" Комплет За Навртки И Стебла на Вентили - Хром [K4 CS-10125гр] (4) гумите се монтираат НА ТРКАЛА СО монистра АТВ/Хв ОВИЕ ТРКАЛА ЌЕ ОДГОВАРААТ На Следниве Машини : Can-am : defendermaverick (НЕ X3 МОДЕЛИ)КОМАНДАНТОТ REGADEOUTLANDERTHING Нема Да работи на : Can-AM : maverick x3 modelstire варира во зависност Од Специфичната Машина.Повеќето машини можат да одат најмалку 1 " поголем на дијаметарот на гумата.Достапна е опрема за други машини - Прелистајте ги нашите комплети за тркала и гуми за Utв и Атв. ЗАБЕЛЕШКИ : ако имате какви било прашања или грижи во врска со опремата, ве молиме контактирајте не ПРЕКУ е-пошта ИЛИ телефон пред да нарачате.Кога ќе купите комплет од 4 тркала или 4 тркала и гуми од нас, вклучуваме Комплет За Навртки за Хром без дополнителни трошоци (Заштеди од 20 долари).Пазете се од други компании кои не вклучуваат навртки за навртки и стебла на вентили со нивната продажба на тркала, некои тркала бараат посебен тип навртки за навртки за да се вклопат во тркалото и вашите навртки за навртки може да не работат.Доколку сакате Да го замените Комплетот За Хромирани Навртки со Црн Комплет за Навртки, ве молиме контактирајте не пред да нарачате за да ја потврдите достапноста и да се осигурате дека промената е направена пред производот да биде спакуван/испорачан.Ние акции поголемиот дел од она што го продаваме за да се обезбеди да се добие голема цена и вашата нарачка се испраќаат во навремено.Ако сте заинтересирани за монтирано поставување и не гледате што барате во нашата продавница, ве молиме известете не. Секогаш можеме да ја спакуваме секоја гума што ја нудиме на кое било тркало што го нудиме и тие ќе дојдат до вашата врата монтирана и подготвена да се завртка на вашата машина. Систем 3 СБ-7 15 "Тркала Црна (4+3) 34" Мотоватор Гуми Може - Сум Командант Маверик Отпадник Outlander Бранител.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Трговска марка ликовна уметност „Портланд Орегон Скајлин ВБ-1“ платно уметност од Марлен Вотсон, бел мат, црна рамка

Уметник : Марлен Вотсонјубјект : Пејзажапестит : Современа трговска марка ликовна уметност „Портланд О�

DEN 383.84