• Свеж
JTS Суспензија Стабилизатор Бар Линк Комплет Одговара изберете: 1993-BMW 740, 2000 - Bmw Z8

JTS Суспензија Стабилизатор Бар Линк Комплет Одговара изберете: 1993-BMW 740, 2000 - Bmw Z8

DEN 2580.16

Од стоката
Достапно е за нарачката

TRW суспензија стабилизатор бар линк комплет е изградена репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка. Ние произведуваме комплет за врски за стабилизатор на суспензија за речиси секој автомобил на патот денес. Комплетот ЗА врски ЗА стабилизатор НА суспензијата TRW се достапни за употреба на пат и надвор од патот и се дизајнирани за сите временски услови. TRW JTS353 Суспензија Стабилизатор Бар Линк Комплет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.