• Свеж
Време и TRU Topенски резервоар за вратот, големини XS-XXXL

Време и TRU Topенски резервоар за вратот, големини XS-XXXL

DEN 255.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Останете подготвени за ништо ова лето со времето и Tru Women's Top Top. Лесен и воздушен, овој врв без ракави има V-врат за ласкав изглед, додека опуштеното вклопување ќе ве одржува удобно и стилски за работа или игра. Спарете го со нешто од фармерки и шорцеви до здолништа и пакувања. Исклучиво на. Материјал : 100% лиоцел. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Сметување на рамената. Timенски резервоар за вратот на вратот од време и TRU.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Нов КАПА Сертифициран Стандард Замена Патнички Страна Фарови Собранието, Одговара 1995-Шевролет Монте Карло

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

DEN 2.33