• Свеж
Питер Томас Рот Ќе Умре За Турбо 0. Оз Третман

Питер Томас Рот Ќе Умре За Турбо 0. Оз Третман

DEN 3.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Третман : - третманот ги враќа дури и сериозно оштетените структури на косата, обезбедувајќи еластичност и сјај. Ја храни косата со видливо подобрен здрав сјај. Обезбедете богата минијатуризација и природно смирете ја и хидрирајте ја кожата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Симпатична среќна лимонска вар цртан филм илустрација Менс Воена Зелена Графичка Маичка-Дизајн Од Луѓе М

Најдобрите пријатели како лимон и вар одат заедно Нашите слатки пријатели од цитрус пливаат во меурчињ�

DEN 3.33

Chama Plus големина V-вратот Танкинис костум за капење за жени клуч за пливање за пливање шорцеви сет за капење

Останувате активни ова лето? Ако планирате да лопатка, кајак или пливање, можеби ќе сакате дополнително

DEN 345.44