• Свеж
Железна Уметност Декоративен Држач За Свеќи Со Извонреден Занает Со Лак За Печење За Централни Украси За Ноќта На Вештерките Сладок Дом

Железна Уметност Декоративен Држач За Свеќи Со Извонреден Занает Со Лак За Печење За Централни Украси За Ноќта На Вештерките

DEN 1.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Поради разликата во рачното мерење, дозволете разлика во големина од 1-2 см. 7,3 См Надворешна Висина : Прибл. 8кминер Дијаметар : Прибл.Елегантна Декорација : штандот За Железна свеќа ќе додаде совршено чувство во вашиот дом, градина или декор за настани. 7,8 См Надворешна Висина : Прибл. Постојат внатрешни и надворешни двослојни дизајни, што го прави побезбеден за употреба.3 cm Outer Висина : Прибл. 8,3 Cmlemon Цвет Тежина : 245gsmall Ливчиња Големина : Надворешен Дијаметар : Прибл. 8,3 смсмали Ливчиња Тежина : 269гстари И Месечини Големина : Надворешен Дијаметар : Прибл. 8кминер Дијаметар : Прибл. 8,3 cm Stars И Месечини Тежина : 263gsweet Домашна Големина : Надворешен Дијаметар : Прибл.Широки Апликации : држачот За Метални свеќници има широки апликации, кои можат да се користат за да додадете интимен допир во вашата дневна соба, спална соба, бања, полица за книги, ноќна маса, камен или маса. Со Стаклена Чаша : Доаѓа со стаклена чаша, држачот за свеќници е поубав при палење на свеќа. Исклучителен Занает : Изработен со извонреден занает за боја за печење, држачот за свеќи е отпорен на корозија, отпорен на дамки и може да се носи. Елегантен Украс : држачот за свеќи е погоден за украсување на вашата куќа, градина или на кое било друго место како што сакате. 9кминер Висина : Прибл. Апликација : држачот за свеќи може да се користи во многу прилики, како што се вашата дневна соба, спална соба, бања, полица за книги, ноќна маса, камен или маса.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

1- Карат Т.Г.В. КУШИОН КАТ СВЕТСКИ БЛАН ТОПАЗ И КАРАТ Т.В. Тркалезен дијамант 10kt бело злато овална врска прстен

Бидете трендсетер за додатоци за забави со овој волшебна миабела небо сина топаз дијамантска овална вр�

DEN 2.00

Колекција на славни личности Робло - Мистерија за мистерија [Вклучува Слика + Ексклузивна виртуелна ставка]

Донесете дома најиконични ликови од светот на Роблокс! Секоја бројка се продава одделно и доаѓа со екск�

DEN 2.67

Фустан За Жени, Женски Секојдневен Моден Еднобоен Лабав Џеб Со Половина Ракав Фустан Со Кошула Со о-врат Црна 3XL

Забелешка!!!Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И На

DEN 2.00