• Свеж
Дудлебуг Лепило Накит, & 45 Пкг-Блу Жан

Дудлебуг Лепило Накит, & 45 Пкг-Блу Жан

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Лавра Лепило Накит 6мм, 8мм и 10мм 45/Пкг-Сина Жан ДУДЛЕБАГ-Накит. Овие накит ќе додадат светкава димензија на вашиот бележник или проект за правење картички. Тие се самолепливи и се со големина од 1/4 до 3/8 инчи во дијаметар. Достапно во различни бои (секоја продадена одделно). Овој пакет содржи четириесет и пет накит. Увезени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Дикс, Стефани Злато Украсено Дрво Врамено Со Двојно Матирање Музејски Уметнички Принт Со Наслов-Пилешко

Стефани Дикс претставува прекрасно Украсено Дрво од 30х26 Злато Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Мат�

DEN 527.68

Индустрии минимално саксија со растение жолто зеленило над зелено сликарство платно уметничко печатење

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

DEN 1.33