• Свеж
Погон Лопатка Опрема Од Брегот Морски Кајак Нога Загради

Погон Лопатка Опрема Од Брегот Морски Кајак Нога Загради

DEN 623.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Погонска Опрема За Лопатки со Морски Кајак Загради за Нозе од Брегот прават одличен додаток на вашиот кајак. Лесни за инсталирање, лесно прилагодливи загради за стапала обезбедуваат удобни подлошки за стапала. Секоја заграда за стапала се лизга по универзална монтирана патека и се заклучува на своето место. Вклучува 2 загради со хардвер за монтирање. Лесна и цврста пластична конструкција. Лесна инсталација без фрустрации. Брз прилагодлив дизајн идеален за веслачи од сите големини. Додава стабилност за риболов или дополнителна моќ на веслање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Хартија И Плик Останете-Рамни Пликови За Пошта Со Кора И Затворање На Заптивки, 6, Бели, Крути Пакети За Испраќачи

Џем Хартија И Плик Белите Рециклирани ФотоПошта се одлични за испраќање и фотографии од 4 х 6 инчи и 6 х 6 и

DEN 31.36

Сребрена Тексас Технологија Црвениот Индијана џонс: Крадците 6оз. Колба За Колкови Од Нерѓосувачки Челик

Прославете Ја Вашата Тексас Технологија Црвениот Индијана џонс : Крадците дух со овој 6оз Колба За Колко

DEN 1.67