• Свеж
Јасни Кутии За Балони, Кутии Со Букви За Забави Бели Кутии Пластика За Забави За Пол Откриваат Украсни Блокови ЗА Роденден Декор ЉУБОВ

Јасни Кутии За Балони, Кутии Со Букви За Забави Бели Кутии Пластика За Забави За Пол Откриваат Украсни Блокови ЗА Роденден Декор

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Јасни Кутии За Балони, Кутии Со Писма За Забава 4 Бели Кутии Пластика За Забави За Пол Откриваат Украсни Блокови За Декор За Роденденска Забава Љубов Спецификација : Тип На Ставка : Балон Кутија Материјал : Хартија + Пластика Големина : Прибл. 30 х 30 х 30см / 11.8 х 11.8 х 11.8 Во(рачно мерење, само за повикување)Апликација : Погоден За декорација за туширање за бебиња, декорација за венчавки итн., за да додадете привлечен изглед На Списокот со пакети за забави : 4 х Балонска Кутија4 х Налепница со Букви транспарентната кутија може да се користи за инсталирање балони за да се спречи летањето на балоните наоколу, што е добар декоративен реквизит. Овие кутии веќе имаат набори, само инсталирајте ги трагите на линиите за склопување, што е многу погодно. Во комплетот има Кутија Со Балони, која може директно да се закачи на надворешноста на кутијата откако ќе се состави кутијата, а ефектот на декорација е подобар.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.