• Свеж
Brinley Co. Womens Tru Comfort Foam над чизмата на коленото

Brinley Co. Womens Tru Comfort Foam над чизмата на коленото

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Прекрасен додаток на вашите омилени облеки, Вало од Бринли Ко. Оваа веганска кожа над коленото се одликува со истегнување и удобна пена од 4 мм tru ™ подножје за совршено вклопување. Зашилен пети, сложена дизајн на задната страна и блок-потпетица му даваат на овој разноврсен стил свежа завршница. Висина на пета : 3-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Висина на вратилото : 20 1/2 инчи. Обем на теле : 14 инчи. Врвен обем : 16 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Повлечете. Стил на пети : зашилен. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Нов КАПА Сертифициран Премиум Замена Патнички Опашка Светло Собрание, Одговара 2014-Шевролет Силверадо 1500

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

DEN 2464.80