• Свеж
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Половина Круг Свадба Бенд

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Половина Круг Свадба Бенд

DEN 2079.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Кажете "јас правам" со овој едноставен, но елегантен свадбен бенд, изречен во 14 каратно жолто злато. Оваа полукружна лента од 2 мм сигурно ќе додаде елемент на возбуда на вашиот прст и ќе дојде во големина на прст 7.5.Метална Тежина : 1,53 Грама Тип на накит : Стил На Финирање : Полу-Тркалезен Свадбен Бенд : Унисекс Метал : Златен Карат : 14 Каратметална Боја : Ширина На Жолта Лента : 2ммринг Големина : 7,51,4 мм дебелина вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Сад 14 Каратно Жолто Злато Ширина : 2мм Цврста Половина Круг Машински.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.